6 MEDALI W PUŁTUSKU

6 medali i 6 miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczyli nasi kickboxerzy, 20.04.2013 w Pułtusku, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Pointfighting i Light Contact  oraz Puchar Polski Kadetów Pointfighting. Po doskonałym początku w wykonaniu kadetów – Julii i Oskara, którzy w doskonałym stylu zwyciężyli swoje kategorie, przyszedł czas na zmagania seniorów. Tutaj punktowaliśmy tylko w Pointfighingu – w formule na co dzień, przez nas, nie trenowanej. Srebro przypadło Marzenie, krążek brązowy wykopała najpierw Gosia, później Patrycja i Tomek. Potyczki “lajtowców” najzwyczajniej w Świecie nam nie wyszły. Walki Gosi, Marzeny, Damiana i Adama skończyły się niejednogłośnymi werdyktami na niekorzyść naszych fighterów, Tomek, na skutek kontuzji nie stanął do walki. Choć przed turniejem apetyty były większe trzeba cieszyć się z tego co mamy. W końcu w zawodach rywalizowało 236 zawodników i zawodniczek z 43 klubów.