Brąz Dominika w Mistrzostwach Polski FC – Luboń 10-12.04.15

DSC_1006Bardzo dobrze w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów Full Contact spisał się Dominik Nowak. W kategorii junior starszy -63,5kg zdobył brązowy medal. W walce ćwierćfinałowej pokonał wysoko na punkty przeciwnika z Gorzowa Wlkp., w boju o finał po bardzo zaciętej i emocjonującej walce uległ nieznacznie rywalowi z Ożarowa.

Drugi z naszych reprezentantów na tych zawodach – Paweł Bors – rywalizujący w seniorach w kategorii wagowej do 67kg, również po pięknej walce uległ wyżej notowanemu przeciwnikowi z Torunia i ostatecznie uplasował się na 6 miejscu.

Trzeba przyznać, że cały turniej był przeprowadzony wzorowo, poziom sportowy był wysoki, a zebrane doświadczenie – bezcenne.

Zawody przeprowadzono w hali LOSiR w Luboniu /k. Poznania, w dniach 10-12.04.15.