Dwa brązowe medale wywalczone w Piotrkowie

W dniach 15-17.04.2016, w pobliskim Piotrkowie Trybunalskim, uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Polski Full Contact. Wśród seniorów do rywalizacji o tytuł najlepszego kickboxera kraju stanął Dominik Nowak (kat. wagowa -63.5 kg), zaś w juniorach starszych – Damian Tajbert (również -63.5 kg). Obaj zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i po efektownych zwycięstwach ćwierćfinałowych znaleźli się w strefie medalowej. Na pierwszy ogień poszedł Damian. W walce o finał uległ rywalowi z Zielonej Góry i zakończył udział w imprezie na najniższym stopniu podium. Serce do walki było ogromne, zabrakło “prądu” i doświadczenia. Niezrozumiałym dla nas werdyktem zakończył się pojedynek półfinałowy Dominika, w którym uległ stosunkiem głosów 1:2 świetnemu zawodnikowi ze Starogardu Gdańskiego i tym samym został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów Full Contakt na rok 2016. Gdyby działały monitory…

20160416_120327_resized 20160416_113040_resized 20160416_113010_resized

Na zawodach po raz pierwszy mogliśmy zaprezentować się w nowiutkich koszulkach typu rashguard widocznych na zdjęciach. Z tego miejsca uprzejmie dziękujemy  firmom: BIOTON S.A. oraz SPHARM za okazane wsparcie i jednocześnie wierzymy, że będzie to początek owocnej współpracy.