Niezawodna Marzenka ZŁOTA!!! – trzeci raz z rzędu :)

W ubiegły weekend (13-15.02.15), w Kartuzach, odbyły się Mistrzostwa Polski Kick Light Seniorów i Juniorów. Nasze barwy reprezentowała piątka zawodników – seniorka Marzenka, oraz juniorzy: Patrycja, Klaudia, Michał i Kamil. Choć z mistrzostw przywieźliśmy 3 medale nie był to dla nas do końca udany start. Pojechaliśmy, z różnych powodów, przygotowani na 50% i niestety było to widać.

O wyniku Patrycji nie ma co pisać, gdyż niestety nie miała w swojej kategorii rywalki i tym sposobem bez żadnego sprawdzianu zawisł na jej szyi złoty krążek. Więcej oczekiwaliśmy po bardziej doświadczonej Klaudii. Rozpoczęła obiecująco, później przyszła niemoc i  w rezultacie uległa mocnej rywalce w walce o finał. Do Łodzi przywiozła tylko brąz.
Kamil i Michał trafili na faworytów swoich kategorii i zakończyli swoje zmagania na ćwierćfinale. Przy odrobinie szczęścia walki były do wygrania. Zabrakło niezbędnego doświadczenia, konsekwencji, a w przypadku Kamila dodatkowo odpornego nosa.
Bez niespodzianki odbyła się tylko rywalizacja broniącej tytułu Marzenki, która bardzo wyraźnie “rozbiła” utytułowaną rywalkę z Gdańska i trzeci raz z rzędu została Mistrzynią Polski w tej formule. Za dwa miesiące wyjazd na Puchar Świata więc trzeba się ostro brać do roboty.

DSC_0520

Zawody stały na wysokim poziomie, zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W wielu walkach widać było mistrzowskie wyszkolenie i przygotowanie.

Trzeba ostro zasuwać…

Wyniki:
Marzena Przydatek – złoto, seniorka (+70kg)
Patrycja Miszkiewicz – złoto, juniorka (-70kg)
Klaudia Salata – brąz, juniorka (-55kg)

 

Możesz również polubić…