Bez medalu w MP K-1 :(

W dniach 10-12.06.2021 w Legnicy odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule K-1 Rules. O tytuły mistrzowskie rywalizowało 261 zawodników i zawodniczek z 76 klubów z całej Polski. Nasz jedyny reprezentant na tej imprezie, Marek Krygier (senior -81kg), spisał się bardzo dobrze, niestety nie wystarczyło to do wywalczenia medalu.

W walce eliminacyjnej Marek w bardzo dobrym stylu pokonał Bartosza Kiełczykowskiego z Fightera Wrocław przez TKO w starciu trzecim. Dobry boks i bardzo silne niskie kopnięcia spowodowały, że wrocławski wojownik po 3 liczeniach uległ przed czasem.

W kolejnej potyczce, która decydowała o tym kto znajdzie się w strefie medalowej, Marek starł się z Krystianem Katrą z klubu Fight-Hobby Legnica. Walka stała na wysokim poziomie, toczyła się w ostrym tempie. Potężne kopnięcia i mocne piąchy latały z obu stron. Więcej sił zachował na końcu Legniczanin, który dzień wcześniej wypoczywał trafiając wolny los. Po 3 mocnych rundach to jego ręka powędrowała do góry. Do sukcesu zabrakło niewiele…

Po wygranej walce eliminacyjnej przez TKO w rundzie 3!

Bogatsi o kolejne doświadczenia lecimy dalej!

Możesz również polubić…