Dwa medale Mastersów w Płocku


W dniach 23-25.10 w Płocku biało-czerwono-biali w składzie: Maciej Domarecki (weteran -74kg), Michał Zienkiewicz (weteran -84kg) i Amelia Łakomska (juniorka -70kg) rywalizowali o medale Mistrzostw Polski Kick Light.

Najlepszy wynik osiągnął “DOMAR”, który w swojej wadze wywalczył srebro. W finale, podobnie jak tydzień wcześniej w Kurzętniku, uległ Markowi Mazurowi z Piotrkowa Trybunalskiego. Przypomnijmy, że to już 3 medal Maćka w tym roku.

Drugi z naszych Masterów – Michał, wracający do rywalizacji na macie po dwóch latach, półfinałowy bój stoczył z Rafałem Szopą (Szopa Fight Team Kraków). Nasz Wojownik walczył dzielnie, lecz zdaniem sędziów lepszy okazał się “zawodowiec” z Krakowa. Momentami walka toczyła się na zasadach K-1, na co nasz zawodnik nie był mentalnie przygotowany. Ostatecznie Michał uplasował się na 3 miejscu.

Troszkę mniej szczęścia miała Amelka, która w walce ćwierćfinałowej trafiła na jedną z głównych kandydatek do złota – Kingę Wiśniewską z klubu UKS Relaks Skarżysko-Kamienna. Mimo dobrej postawy musiała uznać wyższość rywalki i do Łodzi powróciła bez medalu.Możesz również polubić…