Dwa puchary w Polish Fighter Cup 7!

20.10.2018 wybraliśmy się do Szczecina na turniej Polish Fighter Cup. Była to już siódma edycja konfrontacji kickboxingu, karate, taekwondo i muay thai.
246 zawodników i zawodniczek z 50 klubów ( w tym z Niemiec) rywalizowało w formułach light contact, kick-light, full contact, low-kick, K – 1 Rules.
Nasi reprezentanci wybrali najtwardszą formułę czyli K-1 i wywalczyli w niej dwa złote medale.
Pierwsze miejsce i okazały puchar w formule K-1 po dwóch znakomitych walkach wywalczył Tomasz Koniarski (senior +91kg).
Na najwyższym stopniu podium w formule K-1 stanął również Adrian Stasiak ( senior -71kg).
Trzeci z reprezentantów naszego klubu – Marek Krygier (K-1 senior -81kg) doznał kontuzji i mimo wygranej pierwszej walki nie dotarł do strefy medalowej.
Serdecznie podziękowania dla organizatora – Artura Cholewy, za kolejny świetny turniej, a także dla naszych partnerów: