Brązowy krążek Adriana w Slovak Open

W dniach 23-25.02.2018r. – w Bratysławie odbyła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju Slovak Open. W tym roku, do stolicy naszego południowego sąsiada, przyjechało 945 zawodników reprezentujących 90 klubów z 11 krajów. Na 7 matach rywalizowano w formułach Light Contact, Pointfighting i Kick Light, zaś Full Contact i K-1 rozgrywano w 2 ringach.

 Nasi zawodnicy startowali w następujących formułach: Adrian Stasiak (FC -71kg oraz LC -74kg), Damian Tajbert (FC -67kg), Grzegorz Zachara (KL -74kg).

Jedyny medal dla naszego klubu padł łupem Adriana, który w fullu stanął na najniższym stopniu podium. W walce o finał musiał uznać wyższość mocnego Rosjanina DMYTRO KOROTCENKOVA. Troszkę pechowo zakończyły się potyczki pozostałej dwójki. Damian (przeniesiony do wyższej kategorii, gdyż w swojej nie miał przeciwników) trafił od razu na aktualnego Mistrza Europy LUBOŠA VANKE z Czech i przegrał na punkty, zaś Grzegorz uległ reprezentantowi Węgier SÁNDOR BÁRDOSI, choć naszym zdaniem to jego ręka powinna powędrować w górę. Obaj zakończyli rywalizację na ćwierćfinale.

Mimo wszystko wyjazd  uważamy za udany. Kolejne doświadczenia powinny procentować w przyszłości.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za okazaną pomoc i wsparcie:

– KINEMEDICA http://kinemedica.pl/
– TAXI DWA DWA https://800300200.pl/
– TOMADEX http://tomadex.pl/pl/
– BAZEXIM http://www.bazexim.com.pl/

Możesz również polubić…