Dwa złota, srebro i brąz w kick light – Kartuzy 11-13.10.2013

Kolejny udany start zaliczyli kickbokserzy  naszego klubu – tym razem w formule kick light. Choć nie wszystko układało się po naszej myśli z Kartuz przywieźliśmy złoto i brąz MP seniorów oraz złoto i srebro juniorskiego Pucharu Polski.

Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczyny, które zwyciężyły swoje rywalki i zajęły pierwsze lokaty. Dla Marzenki sukces smakował podwójnie,był to bowiem  udany rewanż za kwietniowe MP seniorów w light contact.

Klaudia nie dała żadnych szans swojej przeciwniczce z Gdańska i z ogromną przewagą punktową bardzo pewnie sięgnęła po okazały puchar.

W rywalizacji seniorów brąz wywalczył Koniar. Swój świetny, zwycięski bój o półfinał okupił kontuzją kostki i niestety musieliśmy zrezygnować z dalszej walki. Wielka szkoda bo rywal o finał był przedni – wielokrotny medalista MP, Świata i Europy. Jak zapowiedział Tomek, dorwiemy go innym razem 😀

Ostatni krążek – srebro w Pucharze – zdobył nasz mały Tomek. Popularny “Żeluś” w półfinale pięknie skopał swojego przeciwnika i tym samym zapewnił sobie minimum drugie miejsce. W finale opadł z sił i musiał uznać wyższość przeciwnika.

Bez medali ale z bagażem doświadczeń wrócili do Łodzi Adam i Patryk.

W podróży na północ towarzyszył nam nieprzebadany Karol 🙂

Wyniki:

Marzena Przydatek – złoto MP kick light +70kg senior

Tomasz Koniarski – brąz MP kick light +94 senior

Klaudia Salata – złoto PP kick light -55kg junior

Tomasz Gałązkowski – srebro PP kick light -57kg junior

Gratulujemy!!!

Możesz również polubić…