JULIA RADYS brązową medalistką MMP Kobiet w Boksie!

W dniach 05-08.10.br. w Grudziądzu rozgrywano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie. Jedyną reprezentantką naszego klubu, a zarazem Łódzkiego OZB na tych mistrzostwach była JULIA RADYS, (-57kg), i do Łodzi przywiozła brązowy medal! To historyczna chwila, gdyż jest to pierwszy medal w boksie rangi MP dla (oficjalnie w strukturach PZB jesteśmy od tygodnia!), i jedyny w historii, jaki wywalczyła pięściarka dla Łódzkiego KSu!!. W walce o finał nie udało się niestety naszej fighterce pokonać wyżej notowanej rywalki – Laury Grzyb (BKS Jastrzębie). Pojedynek rozegrany na pełnym dystansie 3x3min stał na wysokim poziomie i z pewnością podobał się zgromadzonej publiczności, a po walce Julia zebrała mnóstwo pochwał i gratulacji. Warto wspomnieć, że Laura ma w swoim dorobku m.in. v-ce mistrzostwo Europy Kadetek, 1. miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek 2016 i 2017, 1. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski 2015 i 2014, a także 1. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek 2013 i 2012. Porażka z tak utytułowaną zawodniczką wstydu nie przynosi!

DSC_1921 DSC_1927 DSC_1904 DSC_1888 DSC_1932a
A teraz od siebie jako trenera:
Juleczko, jestem z Ciebie bardzo dumny, dałaś z siebie 1908% siły i charakteru! Wiem, że doświadczenie zdobyte w tej potyczce będzie procentować w przyszłości i jeszcze nie raz to potwierdzisz! BARDZO DZIĘKUJĘ!
Z tego miejsca dziękuję również naszym kibicom i partnerom:
*Centrum Medyczne KINEMEDICA za pomoc i finansowe wsparcie (http://www.kinemedica.pl/),
*firmie NoProblem za ciuszki (http://noproblemshop.pl/).
Proszę by każdy, kto jeszcze tego nie zrobił niech szybciutko zapisuje się do CM KINEMEDICA i kupujcie ciuchy w NoProblem.
Wspierajcie Ełkaesiackie Firmy bo one wspierają nas!
ŁKS JEST JEDEN – WIELOSEKCYJNY

Możesz również polubić…