Kolejny udany start

Miniony weekend (23-24.10.2015) spędziliśmy w Kaliszu , gdzie odbywały się  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w formule Full Contact. Barwy Klubu reprezentowali tym razem Dominik, Paweł i Kamil.

Nasi kickboxerzy kolejny raz zaprezentowali się znakomicie i do Łodzi powrócili z trzema medalami. Pierwsze złoto padło łupem Kamila, który po dwóch “czasówkach” dotarł do finału swojej kategorii -75kg. Jak się później okazało na tym zakończył swoje potyczki, gdyż jego przeciwnik poddał finał. W finale kategorii do 63,5kg spotkali się nasi pozostali autorzy sukcesu – Dominik i Paweł. Mimo, iż walka z klubowym kolegą nie była dla nich łatwym zadaniem, podeszli do tego bardzo profesjonalnie i dali doskonały pokaz umiejętności. Walka toczyła się w mocnym tempie a szala zwycięstwa, od początku pojedynku do ostatnich sekund, przechylała się raz na jedną- raz na drugą stronę. Z naszych obserwacji najsprawiedliwszy byłby remis, ale sędziowie musieli wyłonić zwycięzcę.  Ostatecznie w ich oczach minimalnie triumfował Dominik i to on został Młodzieżowym MP na rok 2015 .

 

Cała trójka naszych zawodników znalazła uznanie w oczach trenerów Kadry Narodowej. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że zostaną oni powołani na najbliższe konsultacje kadrowe. A stamtąd już krok do….

DSC_082 DSC_089

Wyniki:

*Kamil Sójkowski – 1 miejsce (-75kg),

*Dominik Nowak – 1 miejsce (-63,5kg),

*Paweł Bors – 2 miejsce (-63,5kg).

Możesz również polubić…