JULIA RADYS na Pucharze Świata IRISH OPEN 2019

Jak to mówią – “Co się odwlecze…

W zeszłym roku aura uniemożliwiła start Polskiej Kadry Narodowej na tym prestiżowym turnieju i kadrowicze, a wśród nich nasza Julia Radys zakończyła wyjazd na lotnisku  w Modlinie . Tym razem się udało, dotarliśmy do Dublina i mogliśmy powojować z najlepszymi na świecie. Na czternastu matach i dwóch ringach, przez trzy dni (01-03.03), rywalizowało blisko 4000 zawodników z całego globu.

Kategoria Julii (-60kg) w formule ringowej – Full Contact była bardzo mocno obsadzona, a i losowanie nie było łaskawe, bowiem już pierwszej walce Julka trafiła aktualną Mistrzynię Świata – Erikę Rinne.

Mimo znakomitej postawy, naszej Wojowniczce nie udało się pokonać faworyzowanej Finki. Z niekorzystnym rezultatem nie dyskutujemy i choć porażka wyeliminowała nas z dalszej gry o puchar  oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tej potyczki. Postawa Julki zasługuje na wielkie brawa. Pierwsza runda, chyba nie tylko moim zdaniem była zdecydowanie nasza, leciały straszne iskry🔥, później brakło troszkę prądu, a i klikery sędziowskie się zacinały 😂 Z ringu zeszliśmy pokonani, ale z podniesioną głową!

Jako trener jestem meeega dumny ze swojej zawodniczki! To dopiero piąta walka Julki w kickboxingu, wszystkie ze światową czołówką i wszystkie bardzo dobre! Aż strach pomyśleć co będzie później Nieocenione doświadczenie musi procentować💪 Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za doping i wsparcie 💪 trenerom kadry Radek Laskowski i Wojciech Kierstein za zaufanie i powołanie 💪
KLUBEM ŁODZI JEST – ŁKS! 🔥🔥🔥

Możesz również polubić…