ŁKS Łódź Boks najlepszym klubem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Boksie 2022!

Świetny występ zanotowali nasi zawodnicy w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Boksie, które odbywały się w dniach 19-20.03 w Łodzi. Do rywalizacji o tytuły mistrzowsie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z 13 klubów z Łodzi, Opoczna, Radomska, Ozorkowa, Sulejowa, Grabowa i Bełchatowa, a wśród nich 14-osobowa ekipa biało-czerwono-białych (dla dodatkowej trójki nie było przeciwników).

Pięściarze ŁKS ŁÓDŹ BOKS nie zawiedli – wywalczyli 6 złotych, 5 srebrnych medali co w łącznej klasyfikacji dało nam pierwsze miejsce i okazały Puchar dla Najlepszego Klubu Mistrzostw!

Mistrzami Województwa Łódzkiego zostali: Michał Magin (młodzik -42kg), Kacper Jarocki (kadet -70kg), Kamil Góralczyk (senior -67kg), Patryk Sławiński (młodzik -40kg), Fabian Bartczak (kadet -66kg) i Bartłomiej Pawlak (junior -71kg).
Srebrne medale i tytuły vicemistrzowskie wywalczyli: Michał Szociński, Bartłomiej Sikorski (kadet -54kg), Wiktor Paszkiewicz (junior -67kg), Kacper Niewiadomski (senior -80kg) i Szymon Szulc (senior -86kg – niestety nie wystąpił w finale w skutek kontuzji ręki), zaś Sebastian Malinowski (senior-86kg), Bartłomiej Kaczmarek (senior -75kg) i Oskar Bojanowski (kadet -66kg) uplasowali się na 3 miejscu.

Wielkie gratulacje dla wszystkich! To był dobry weekend!

Możesz również polubić…