Doskonały weekend dla Biało-Czerwono-Białych

DSC_0264

 

Miniony weekend (9-10.04.2016) na długo zapamiętają kibice Łódzkiego Klubu Sportowego. Na początek triumf siatkarek nad Silesią Volley i awans do półfinału ligi, później wysokie zwycięstwo piłkarzy (8:0 z drużyną Broni Radom)… Nasza sekcja dorzuciła złoto i srebro, rozegranych w Otwocku Mistrzostw Polski Seniorów w Low Kicku.

Złoto w kategorii wagowej -75 kg, po czterech pasjonujących pojedynkach wywalczył Kamil Sójkowski. Zwycięskie boje z takimi nazwiskami jak Sokół (Ring Kraków), Czopowicz (KT Legia Warszawa), czy Adamiok (Puncher Wrocław) mówią same za siebie. Po walkach pokonani zawodnicy nie szczędzili Kamilowi słów pochwały, a postawa naszego fightera nie umknęła uwadze trenerów Kadry Narodowej.

Drugi z naszych reprezentantów – Paweł Bors wywalczył srebrny krążek.  W silnie obsadzonej kategorii do 63,5 kg pokonał kolejno B. Derletę (Puncher Radom) i T. Przekurata (Golden Dragon Bydgoszcz). W walce finałowej uległ bardzo doświaczonemu i piekielnie mocnemu zawodnikowi Tajfuna Legionowo – Janowi Lodzikowi i ostatecznie został wicemistrzem Polski.

KLUBEM ŁODZI JEST – ŁKS!!!

Ogromne gratulacje!!!!

DSC_0199kamil DSC_0225pawel

Wyniki:

* Kamil Sójkowski – I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów Low Kick – Otwock -75 kg

* Paweł Bors – II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów Low Kick – Otwock -63,5 kg

Możesz również polubić…