MP KADETÓW – MUSZYNA 8-10.03.2013

Doskonały start w tegorocznych Mistrzostwach Polski zaliczyli nasi młodzi kickbokserzy. Turniej dla kadetów młodszych (10-13 lat) i starszych (13-16 lat) – w Muszynie, w hali gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywają siatkarki Muszynianki – przeprowadzony został w formułach Pointfighting, Light Contact i Kick Light. Walki były bardzo emocjonujące, a puszczony przez sędziów mocny kontakt spowodował, że nie zabrakło nokautów. Na szczęście wśród biało – czerwono – białych nikt nie doznał większego uszczerbku na zdrowiu.

Nasza 8-osobowa kadra, niesiona ogłuszającym dopingiem z trybun ( dzięki ANDREW!!!! ), wywalczyła łącznie 12 medali, w tym 6  najcenniejszego koloru , 3 srebra i 3 brązy. To wielki sukces, zważywszy na to, że część naszych “Asów” startowała po raz pierwszy. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy jeszcze poprawić dorobek medalowy. Wierzymy, że Maciek, Filip i Tomek pokażą na co ich stać w kolejnych potyczkach.

Godne podkreślenia jest również zajęcie przez nas wysokiego – 6 miejsca – w klasyfikacji medalowej zawodów. Do rywalizacji stanęło  48 klubów. Widać, że praca, którą robimy wspólnie z Szymonem daje efekty i jesteśmy przekonani, że z zawodów na zawody będziemy prezentować się lepiej przynosząc chwałę temu Klubowi.

A oto wyniki:

Julia Dawidowicz –  złoto Pointfighting -28kg, złoto Light Contact -28kg, złoto Kick Light – 28kg
Paulina Juźwicka  złoto Light Contact – 37kg, złoto Kick Light -37kg, brąz Pointfighting -37kg
Klaudia Salata –  srebro Pointfighting -60kg, srebro Kick Light – 60kg, brąz Light Contact – 60kg
Oskar Zawiślak  – złoto Pointfighting -47kg, srebro Light Contact – 47kg
Patryk Bodnar – brąz – Kick Light -69kg

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy zawodnikom za sukcesy, a ekipie wyjazdowej za to, że przejechali z nami 900 km by głośno zagrzewać do walki:)

Możesz również polubić…