NATAN RATAJCZYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ OOM W BOKSIE 2023!

W dniach 15-20 kwietnia w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli Mistrzostwa Polski Kadetów (15-16 lat) w boksie.

Zawody rozgrywane były w ramach OOM w sportach halowych Zachodniopomorskie 2023.

Wśród najlepszych krajowych pięściarzy tej kategorii wiekowej wystąpił nasz reprezentant w wadze do 80kg – Natan Ratajczyk.

W walce eliminacyjnej Natan spotkał się z reprezentantem świętokrzyskiego – Krzysztofem Adamczykiem. Po trzech mocnych rundach jednogłośnie na punkty wygrał nasz Wojownik.

W ćwierćfinale championatu pięściarz ŁKS-u zmierzył się z przedstawicielem województwa podlaskiego – Andrzejem Tyszko. Z tego boju również wyszedł zwycięsko, tym samym kwalifikując się do strefy medalowej.

W pojedynku o finał los skojarzył Natana z Kamilem Wójcikiem (mazowiecki OZB). Od początku walki lekką przewagę uzyskał doświadczony pięściarz z Mazowsza. Był odrobinę szybszy i celniejszy. Wiedzieliśmy, że upragniony finał może nam dać jedynie zwycięstwo przed czasem. Próba “upolowania” rywala mocnym ciosem się nie powiodła i po zakończonej walce do góry powędrowała ręka Kamila – późniejszego triumfatora kategorii.

Choć smutek był wielki, brązowy medal takiej imprezy po trzech bardzo dobrych bojach trzeba uznać za spory sukces!

Na złoto musimy poczekać do przyszłego roku 🙂 !

Dla nas i tak jesteś WIELKI!

OGROMNE GRATULACJE!!!

Dziękujemy za wsparcie:

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐Centrum Medyczne Kinemedica

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐NZOZ ARES

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Cukiernia Bassendowski

⭐Miasto Łódź

Możesz również polubić…