KOLEJNY UDANY START – RYDZYNA 02.06.2013

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi kickbokserzy w rozegranych w niedzielne popołudnie Mistrzostwach Ziem Zachodnich w Rydzynie. Na ringu przeprowadzono zawody w full contakt i kick light, na planszy toczyły się pojedynki w light contact. Łódzka ekipa w składzie: Marzena Przydatek, Klaudia Salata, Paulina Juźwicka, Tomasz Gałązkowski, Karol Osypowicz i Patryk Bodnar wywalczyła 14 medali, w tym 6 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe.  Dało nam to również 2 miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyniki mogły być jeszcze lepsze, ale nie o to w sporcie chodzi by jechać po pewniaki, a sprawdzać się z innymi. Paulina nie miała przeciwniczek w swojej wadze i mogła odebrać złoto, ale wolała rywalizować z chłopcami. Dała świetną walkę, która pewnie zaprocentuje w przyszłości. Podobnie postąpiliśmy z Klaudią, która nie miała rywalek w swojej wadze – 55kg. W kategorii -65kg były 3 zawodniczki i z nimi musiała się “tłuc o blachy”. Jak się później okazało z doskonałym skutkiem.

Dobra ekipa … i Andrzej 🙂

Na zawodach nie zabrakło naszej “Maskotki – Andrew”, której głośny doping słychać nie tylko na hali 😀 Dzięki Bracie. Może kiedyś przyjdą czasy, że za naszą BCB drużyną będą jeździły autokary… 🙂

Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy zbierać kolejne doświadczenia i szlifować formę przed kolejnymi ważnymi zawodami.

Wyniki:

Marzena Przydatek – 3x złoto – kick light +70kg, light contact +70kg, full contact +70kg

Klaudia Salata – złoto – full contact -65kg, srebro – kick light -65kg, brąz light contact -65kg

Paulina Juźwicka -brąz light contact – 37kg

Patryk Bodnar -3x srebro kick light -69kg, light contact -69kg, full contact -66kg

Tomasz Gałązkowski – 2 x złoto – kick light -57kg, full contact  -57kg, srebro – light contact -57kg,

Karol Osypowicz – srebro – kick light -69kg

Możesz również polubić…