OBCHODY DNIA DZIECKA NA ŻUBARDZIU, TEOFILOWIE I STARYM POLESIU

To już kolejny rok gdy gościmy na organizowanych przez ełkaesiackie rewiry obchodach Dnia Dziecka. Sezon rozpoczęliśmy na Żubardziu 01.06 na terenie SP 35 przy Tybury 4. Wśród wielu atrakcji przewidzianych dla młodych fanów Łódzkiego Klubu Sportowego znalazły się m.in. dmuchana zjeżdżalnia, występ grupy beatboxerów oraz pokaz zorganizowany przez najmłodszych przedstawicieli naszej sekcji kickboxingu – ALANA GŁYDĘ, MARTINA MIODUSZEWSKIEGO i MICHAŁ GOLIŃSKIEGO.  Był również popularny „Bodzio” – maskotka Łódzkiego KS, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród obecnych. W ręce dzieci trafiło około 15 tysięcy ełkaesiackich wlepek, niezliczona liczba okolicznościowych flag i smyczek oraz kilkadziesiąt specjalnych koszulek. W masie organizowanych konkursów były również do wygrania inne upominki (m.in. zeszyty i plany lekcji). Na głodnych i spragnionych czekały smakołyki z grilla, słodycze oraz napoje.  Dodatkową atrakcją był też album z historycznymi zdjęciami przyniesiony przez mamę jednego z uczniów placówki, którego pradziadek był zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

W sobotę 04.06 Dzień Dziecka obchodzono na Teofilowie. Fanatycy z tego rewiru odwiedzili dwie imprezy: piknik w Szkole Podstawowej numer 71 oraz w Parku im. Stefana Żeromskiego.

Na wszystkie dzieci czekało wiele biało-czerwono-białych upominków. Były smyczki, balony oraz specjalnie przygotowane na tą okazję słodkie krówki z przeplatanką. Nie zabrakło też gościa specjalnego – rycerza „Bodzia”, czyli maskotki Łódzkiego Klubu Sportowego, która chętnie pozowała do zdjęć z najmłodszymi i nie tylko.

Swój pokaz zorganizowała również niezawodna już sekcja ŁKS Łódź BOKS. Tym razem poza krótkim pokazem mocno zaangażowaliśmy do pracy dzieciaki i młodzież, którzy mogli potarczować z trenerami, poboksować w manekina BOBA czy poskakać na skakankach. Chyba wszystkim się podobało bo kolejki do naszego stanowiska ustawiały się jeszcze po zakończeniu pikniku 🙂

Tydzień później gościliśmy na zorganizowanych obchodach Dnia Dziecka na Starym Polesiu. W piątek na terenie boiska S.P. 36 zrobiliśmy pokaz dla zgromadzonej publiki, zaś w sobotę gościliśmy na pikniku rodzinnym, który fanatycy ze Starego Polesia kolejny raz zorganizowali we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 152 przy ul. Pogonowskiego. Przez “nasze ręce” przewinęły się setki dzieciaków a to oznacza, że chyba się podobało 🙂

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!

 

teo zubardz

Możesz również polubić…