SREBRO WERKI W MP KICK-LIGHT! – MIŃSK MAZOWIECKI 1-3.03.2024R

Ponad 400 zawodników z 90 klubów wzięło udział w rozgrywanych w Mińsku Mazowieckim w dniach 1-3.03.br Mistrzostwach Polski w Kickboxingu, w formule Kick Light.

Barwy Łódzkiego Klubu Sportowego reprezentowała w tych zawodach czwórka juniorów: Weronika Śmigielska (-60 kg), Fabian Bartczak (-69 kg), Wiktor Michalak (-84 kg), oraz Piotr Myjakowski (-89 kg).

Duży sukces odnotowała Weronika, która wywalczyła srebrny medal tocząc 4 świetne pojedynki!! W walce eliminacyjnej odprawiła przed czasem (3 runda TKO) Emilię Solarz (Klub Sportów Walki Tornado Szczecin), a w ćwierćfinale nie dała najmniejszych szans (zw. przez TKO w 1 rundzie) Amelii Bogacz (Klub Sportowy Mistral Wojkowice). Tym samym zapewniła sobie co najmniej brązowy krążek. Półfinał championatu to mocna walka z Natalią Zawalską (Jurajska Akademia Sportu-Łazy) i pewnie zwycięstwo na punkty. Na finał zabrakło troszkę sił i tym razem nasza Weronika musiała uznać wyższość Emilii Czarnowskiej (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-Boxing Piaseczno-Łoziska). Srebrny medal jedzie do Łodzi!!!

Jesteśmy MEGA DUMNI!!!

Nasi chłopcy pokazali się również z dobrej strony, niestety tym razem nie udało im się przejść eliminacji. Czekamy na kolejne starty!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają, a w szczególności:

⭐FINTECNIC – PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH / PCV

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Miasto Łódź

Możesz również polubić…