Udany powrót “SYNA MARNOTRAWNEGO”

Po niespełna czteroletniej przerwie od czynnego uprawiania kickboxingu powrócił w nasze szeregi “syn marnotrawny” –  multimedalista Tomasz Koniarski. Trzeba powiedzieć, że powrót okazał się bardzo udany. Tomek wziął bowiem udział w Mistrzostwach Polski Kick Light, które odbywały się  w Kartuzach, w dniach 09-11.03 i wywalczył brązowy medal. Z perspektywy tego co się działo na zawodach możemy powiedzieć, że to “tylko brąz”.

W pierwszej walce Tomek (+94kg senior) pokonał przez przewagę techniczną w drugim starciu zawodnika Agoga Gym Lębork – Dariusza Stanka, w kolejnej, zwyciężył przez dyskwalifikację Patryka Płotkę (Agoga Gym Lębork), również w drugiej rundzie. Tym samym znalazł się w strefie medalowej mając zapewniony brązowy krążek. Niestety podczas ostatniej walki Tomek doznał bardzo silnego stłuczenia (o tym, że to “tylko” stłuczenie dowiedzieliśmy się dopiero w szpitalu). Noga puchła w oczach, mimo okładów z lodu i środków przeciwbólowych nie było lepiej. Musieliśmy podjąć ciężką, ale chyba jedyną słuszną decyzję, że rezygnujemy z dalszej rywalizacji. Przed nami kolejne cele i nie było sensu ryzykować poważnej kontuzji.

Teraz najważniejsze by noga szybko doszła do pełnej sprawności, gdyż za 3 tygodnie kolejny start – tym razem Mistrzostwa Polski Seniorów w Full Contakcie! Wielkie brawa za postawę i kolejny medal dla naszego Klubu!

 

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za okazaną pomoc i wsparcie:

– KINEMEDICA http://kinemedica.pl/
– TAXI DWA DWA https://800300200.pl/
– TOMADEX http://tomadex.pl/pl/
– BAZEXIM http://www.bazexim.com.pl/
– MULTIKA http://multika-kredyty.pl/

 

W zawodach wzięło udział 333 zawodników i zawodniczek z 71 klubów z całej Polski.

Możesz również polubić…