Tym razem bez medali w MP :(

W dniach 03-05.06.2022 w Bałtowie reprezentacja Łodzi w składzie: Michał Magin, Patryk Sławiński, Alan Głyda i Martin Mioduszewski brała udział w Mistrzostwach Polski Light-Contact/Point-Fighting Kadetów Młodszych i Starszych oraz Point-Fighting Dzieci.

Świetnie zorganizowane zawody (wielkie podziękowania dla Grzegorz Wrzesień) na terenie Jura Parku – jednego z najpiękniejszych kompleksów turystycznych w naszym kraju przyciągnęły na start 570 zawodników i zawodniczek z 61 klubów.

Choć apetyty mieliśmy spore nie udało się tym razem naszym młodym Wojownikom wywalczyć medali.

Najbliżej celu byli Patryk i Michał, startujący w Light-Contact Kadet Starszy, w wadze do 42kg. Obaj wygrali walki eliminacyjne i byli o krok od strefy medalowej. Niestety Patryk po dobrym boju musiał uznać wyższość – późniejszego wicemistrza – Stanisława Przybylskiego (X Fight Piaseczno), zaś Michał wskutek kontuzji (złamany palec u stopy) poddał walkę z Konradem Wiśniewskim (Beskid Dragon Bielsko-Biała), który później został MP.

W najbardziej obsadzonej wadze -57kg wojował Martin (25zawodników) i do medalu musiał zwyciężyć 3 oponentów. Ta sztuka udała się tylko raz (zwycięstwo przez RSC. W kolejnej walce lepszy okazał się późniejszy MP – Igor Stępień (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN).

Alan (kadet starszy -52kg) przegrał walkę eliminacyjną po mega dziwnym pojedynku z Antonim Filipowskim (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska).

Wyniki przyjmujemy z pokorą i wierzymy, że zdobyte doświadczenie będzie procentowało w kolejnych startach.

W trakcie trwania mistrzostw wzięliśmy również udział w charytatywnym biegu przełajowym “Punisher Run” dla Marka Piotrowskiego. Wymagającą trasę pokonaliśmy z uśmiechem na ustach. Cała ekipa zasłużyła na wielkie brawa!

Możesz również polubić…