Z Otwocka przywozimy trzy medale i puchar

Za nami kolejna udana impreza.

W miniony weekend (02-03.10.2015) gościliśmy na Pucharze Polski Kick Light Juniorów i Seniorów w Otwocku, skąd przywieźliśmy 3 medale .  Mogło być jeszcze lepiej, ale z różnych powodów przystąpiliśmy do rywalizacji o medale w okrojonym – pięcioosobowym składzie. W seniorach bili się Paweł (-63kg), Grzesiek (-69kg), Adrian (-69kg) i Kamil (-74kg), w juniorach zaś – Kuba (-69kg). Godnym podkreślenia jest fakt, iż ostatnia trójka to debiutanci.

Znakomity debiut zaliczył Kamil. Po trzech pięknych walkach wygrał kategorię -74kg senior i tym samym sięgnął po złoto i okazały puchar. Brąz w seniorach dorzucił Paweł, który w swojej pierwszej walce rozbił zawodnika gospodarzy, w półfinale minimalnie uległ późniejszemu triumfatorowi kategorii – 63kg.

Wśród juniorów srebro wywalczył Kuba. Znakomity pojedynek półfinałowy pozwalał wierzyć w końcowy sukces, jednak w drodze po złoto zabrakło tlenu i pomimo dużej przewagi, w pierwszych dwóch rundach, nie udało się jej dowieźć do końca. Puchar umknął w ostatnich sekundach starcia.

Tym razem nie powiodło się Grześkowi i Adrianowi, którzy przegrali swoje pojedynki i zakończyli turniej na ćwierćfinałach.

Wyniki:

Kamil Sójkowski – złoto -74kg senior

Paweł Bors – brąz – 63kg senior

Jakub Markowski – 69kg junior

Dziękujemy za godne reprezentowanie barw i życzymy dalszych sukcesów.

 

Możesz również polubić…