Znakomity start w Mistrzostwach Polski K-1!

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Seniorów w Węgrowie, to kolejny start, w którym świetnie spisali się reprezentanci sekcji kickboxingu ŁKS ŁÓDŹ BOKS – Amelia Kostrzewa (juniorka starsza -70kg), Weronika Śmigielska (juniorka młodsza -60kg) i Olivier Hojeński (junior młodszy -71kg). Nasi Wojownicy udowodnili, że ŁKS to marka, z którą zawsze trzeba się liczyć. Weronika i Olivier zdobyli złote medale, zaś Amelia wywalczyła brąz. Do zawodów zgłosiło się blisko 400 zawodników i zawodniczek ze 102 klubów z całej Polski, a rywalizacja odbywała się na trzech ringach.

Złoto i tytuł Mistrzyni Polski w znakomitym stylu wywalczyła Weronika, pokonując gładko Kalinę Boroń (Oświęcimski Klub Karate) i Aleksandrę Cybulską (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko). Jej świetna postawa w ringu i kunszt techniczny została również nagrodzona tytułem “Najlepszej Juniorki Młodszej” tych zawodów.

Drugi tytuł mistrzowski to zasługa Oliviera, który wręcz rozjechał swoich oponentów. W drodze do złota zwyciężył Igora Grajewskiego (Golden Dragon Bydgoszcz), oraz Natana Klimiuka (Klub Sportowy DRAGON Starachowice).

Brązowy medal do swojej bogatej kolekcji dorzuciła Amelia. Co prawda nie udało się obronić tytułu wywalczonego rok wcześniej, ale i tak jesteśmy zadowoleni. Od początku roku Amelka jest w ostrym reżimie treningowym, nie ma czasu na oddech i te zawody potraktowaliśmy jako start kontrolny przed nadchodzącymi ważniejszymi dla nas zawodami.

Duma nas rozpiera!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ten sukces:

⭐FINTECNIC – PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH / PCV

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐MYJNIA SAMOCHODOWA JP33

⭐BEN-GAZ Mateusz Będkowski

⭐Miasto Łódź

Możesz również polubić…