3 medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Full Contact – Brzeziny 08-09.11.14

W dniach 08-09.11.14, w podkaliskich Brzezinach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Full Contact. Nasi zawodnicy w składzie: Dominik Nowak, Paweł Bors i Tomasz Koniarski dorzucili do klubowego worka kolejne trzy medale: Dominik – srebro, Paweł i Tomek – brąz. Cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze co nie umknęło uwadze trenerom kadry. Super walki dał Dominik. W potyczce półfinałowej zdominował utytułowanego zawodnika gospodarzy. Sukces okupił kontuzją stawu skokowego. Noga “rosła” jak balon, mimo to nawet przez chwilę w jego głowie nie było myśli o poddaniu się. Trochę okładów z lodu i po kilku godzinach wjazd do ringu 🙂 Po bardzo emocjonującej walce uległ na punkty ale dla nas i tak jest zwycięzcą!!

Szansy na końcowy sukces nie wykorzystał Paweł, dla którego ewidentnie to nie był ten dzień. “Przespał” początek walki, później trzeba było gonić. Niestety wygrana ostatnia runda niewiele mogła zmienić i zmagania zakończyliśmy na półfnale. Jego pogromca został ostatecznie MP.

W kategorii OPEN Tomek uległ późniejszemu triumfatorowi kategorii i do Łodzi przywiózł brązowy krążek. W tym przypadku zabrakło podstawy czyli kondycji, którą ostatnio widzieliśmy…. w Kartuzach 🙂

Wyniki:
– Dominik Nowak – srebro -60kg
– Paweł Bors – brąz -63,5kg
– Tomasz Koniarski – brąz +91kg

Możesz również polubić…