2 złota i srebro w Polish Fighter Cup VI

21 października w Szczecinie odbyła się VI edycja prestiżowego turnieju Polish Fighter Cup.
W turnieju wystartowało blisko 300 zawodników z 60 klubów. Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników: Damian Tajbert (-63.5kg) Full Contact, Grzegorz Zachara (-71kg) K-1 oraz trenujący na co dzień w łódzkiej Kuźni – Adrian Sagan (-79kg) i Maciej Krawczyk (-84kg) – obaj w formule kick light.
Na pierwszy ogień poleciały walki w KL. Maciej w bardzo dobrym stylu pokonał dwóch przeciwników. W finale brakło trochę prądu i ostatecznie uplasował się na 2 miejscu. Bardzo dobrze zaprezentował się również Adrian, niestety swoje zmagania zakończył na ćwierćfinale. Po wyraźnie wygranej pierwszej walce, w kolejnej uległ ?? 1:2 późniejszemu zwycięzcy kategorii i wrócił do Łodzi jedynie z dodatkowym doświadczeniem. Naszym zdaniem werdykt powinien pójść w drugą stronę (walka wyrównana – Adrian częściej trafiał bijąc czyste techniki, rywal robił dużo szumu kręcąc obrotówki itd.) ale cóż…
Złoto i okazały puchar w Fullu zgarnął Damian, pewnie pokonując w finale zawodnika ze Szczecinka.
Drugi puchar i złoty krążek przypadł Grzegorzowi, który tym razem nie miał przeciwników w swojej kategorii wagowej.

DSC_0037a

Duże brawa Panowie! Dziękuję za godne reprezentowanie barw.

Serdeczne podziękowania dla Organizatora – Artura Cholewy. Konfrontacja z zawodnikami z innych dyscyplin to świetna inicjatywa. Superowa impreza, bardzo ładne miasto… i mega nagrody!!! Już dziś wpisujemy PFC w kalendarz na przyszły rok!

Możesz również polubić…