KOLEJNY WIELKI SUKCES ŁÓDZKIEGO K.S.

Cała PIĄTKA na pudle!!!

W dniach 27-29.04 w Bielsku-Białej odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w kickboxingu. Łódzki Klub Sportowy reprezentowali: Julia, Paulina, Krzysiek, Wojtek i Oskar.

I tym razem nasi wojownicy stanęli na wysokości zadania. Po raz kolejny pokazali, że należą do ścisłej krajowej czołówki. Spośród “WIELKIEJ PIĄTKI” tylko Paulinie nie udało się przebrnąć do finału. Dekoncentracja w ostatnich sekundach spowodowała, że musieliśmy zadowolić się brązowym medalem. Pozostała czwórka, po efektownym przebyciu przez eliminacje rozpoczęła boje o złoto.

Na pierwszy ogień poszła Julia. Niestety charakter, wola walki i ogromna ambicja tym razem nie wystarczyły do zwycięstwa nad znacznie większą przeciwniczką.

Późnej na matę wszedł Oskar i wręcz zmiażdżył rywala (9:0). Jak się później okazało postawa naszego Mistrza zachwyciła komisję sędziowską, która  jednogłośnie wybrała go najlepszym zawodnikiem turnieju. Tym samym okazały puchar wpadł w ręce Oskara.

Kolejny finał i kolejne złoto to zasługa znakomicie dysponowanego Wojtka, który bezlitośnie ograł przeciwnika i pokazał kto w tym roku zdominował kategorię -37kg.

Na zakończenie został Krzysiek, który w +47kg trafił na bardzo rosłego i dużo cięższego od siebie rywala. Po dwóch rundach na tablicy wyników widniał remis i o wszystkim zdecydowała dogrywka. Mądra taktyka i doping licznie zgromadzonych fanów pozwoliła odnieść sukces a my cieszyliśmy się z piątego krążka.

Podsumowanie:

Oskar Zawiślak – złoto semi contact (-42kg); Puchar dla najlepszego zawodnika mistrzostw

Wojciech Kowalczyk – złoto semi contact (-37kg)

Krzysztof Głąb – złoto semi contact (+47kg)

Julia Dawidowicz – srebro semi contact (-28kg)

Paulina Juźwicka – brąz semi contact (-37kg)

 GRATULUJEMY!!!

 

Możesz również polubić…