Cztery medale w Pucharze Polski K-1 – Starachowice 20-22.10.2023

Kolejny sportowy weekend za nami.

W dniach 20-22.10 młodzi kickbokserzy spod herbu Przeplatanki walczyli z sukcesami w Pucharze Polski K-1.

Do Starachowic pojechali: Amelia Kostrzewa (juniorka starsza -70kg), Weronika Śmigielska (juniorka młodsza -56kg), Alan Głyda (junior młodszy -57kg), Martin Mioduszewski (junior młodszy -60kg), oraz startujący na naszej licencji – podopieczny trenerki Moniki Porażyńskiej – Konrad Zatka (junior starszy -67kg). Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując w ringu serce do walki i spore umiejętności techniczne.

Najlepsze w swoich kategoriach okazały się Amelia (dwie walki wygrane przed czasem) i Weronika (wygrany finał przez KO w pierwszej rundzie). W nagrodę otrzymały puchary i złote medale.

Srebrny medal wywalczył Alan. W walce półfinałowej wyraźnie zdominował swojego przeciwnika. Walkę o złoto przegrał niestety na punkty.

Z brązem do Łodzi wrócił Martin, którego los zestawił z bardzo mocnym i utytułowanym rywalem. Mimo dzielnej postawy zwyciężyło doświadczenie.

Mimo stoczenia dwóch bardzo dobrych walk bez medalu wrócił Konrad, startujący w najliczniej obsadzonej kategorii. Po efektownym zwycięstwie w eliminacjach zabrakło troszeczkę pewności siebie w walce o medal 🙁

W starachowickim turnieju o medale rywalizowało na dwóch ringach 234 zawodniczek i zawodników z 68 klubów.

Ogromny ukłon w stronę organizatora imprezy Marka Jasińskiego i jego drużyny – Dragon Starachowice. To były wzorowo przeprowadzone zawody! Dziękujemy 🙂

Każdy medal cieszy, jesteśmy dumni z każdego, nawet najmniejszego sukcesu.

Najważniejsze jest jednak to, że od wielu lat wspólnie tworzymy coś wielkiego – ŁKS FAMILY. Mamy wspaniałych przyjaciół, kibiców, którzy zawsze są z nami. Tego nie da się zmierzyć ilością medali. Dziękuję Wam z całego serca!

Nie zatrzymujemy się, chcemy więcej, lecimy dalej!

Wyniki:

🥇🏆 Weronika Śmigielska – juniorka młodsza -56kg

🥇🏆 Amelia Kostrzewa – juniorka starsza -70kg

🥈Alan Głyda – junior młodszy -57kg

🥉 Martin Mioduszewski – junior młodszy -60kg

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy dokładają cegiełkę do naszych sukcesów:

⭐FINTECNIC – PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH / PCV

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐Centrum Medyczne Kinemedica

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐NZOZ ARES

⭐Kokakabana

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Cukiernia Bassendowski

⭐Miasto Łódź

Zachęcamy inne firmy i wszystkich zainteresowanych do wspierania naszego klubu i naszej uzdolnionej młodzieży w drodze do sportowych sukcesów.

Możesz również polubić…