Udany start w Memoriale im. Wiesława Rudkowskiego!

Udany start zaliczyli pięściarze naszego Klubu w I Memoriale im. Wiesława Rudkowskiego, zorganizowanym w hali RKS Łódź w dniu 14.10. Niestety wskutek braku przeciwników ze zgłoszonej 10 zawodników swoje pięściarskie umiejętności mogli zaprezentować tylko trzej Wojownicy spod herbu Przeplatanki.

Natan Ratajczyk (kadet -80kg) skrzyżował rękawice z Kamilem Wójcikiem (Legia Warszawa), Patryk Sławiński (młodzik -50kg) rywalizował z Alanem Szwedem (UKS Victoria Łódź), a Bartłomiej Kaczmarek (senior -75kg) stanął w ringu naprzeciwko ukraińskiego pięściarza Wadima Chruszcza (UKS Victoria Łódź).

Na pierwszy ogień poszedł Natan. Jego walka z Wójcikiem – aktualnym mistrzem kraju – zapowiadała się bardzo ciekawie. Obaj panowie dali świetny pokaz pięściarstwa. Po trzech emocjonujących rundach sędziowie orzekli zwycięstwo Natana. Udał się zatem rewanż za porażkę w półfinale tegorocznych MP w Wałczu. Radość była ogromna, satysfakcja z efektów ciężkiej pracy też 🙂 Dodatkowo Natan został wyróżniony tytułem “Najlepszego Zawodnika Turnieju” za co otrzymał okazały puchar.

Drugie zwycięstwo dla naszego Klubu wywalczył Patryk. Jego dominacja w dwóch początkowych rundach nie podlegała dyskusji, ale w trzeciej zafundował nam trochę nerwów…

Trzeci z naszych reprezentantów – Bartek – miał pecha. W drugiej rundzie doszło do zderzenia głowami i u naszego pięściarza na twarzy pojawiło się rozcięcie. Lekarz zawodów zastopował walkę a sędziowie po zliczeniu dotychczasowych punktów wskazali Wadima jako zwycięzcę.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy dokładają cegiełkę do naszych sukcesów:

⭐FINTECNIC – PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH / PCV

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐Centrum Medyczne Kinemedica

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐NZOZ ARES

⭐Kokakabana

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Cukiernia Bassendowski

⭐Miasto Łódź

Zachęcamy inne firmy i wszystkich zainteresowanych do wspierania naszego klubu i naszej uzdolnionej młodzieży w drodze do sportowych sukcesów.

Możesz również polubić…