KOLEJNY SUKCES NASZEJ SEKCJI

W dniu 24 marca udaliśmy się do  Bielsko-Białej na Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej Light Contact, będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Polski juniorów i seniorów.

                                                                                                  

 

Kadeci mogli zaś rywalizować o Puchar Podbeskidzia.

Nasza siedmioosobowa ekipa pokazała się z doskonałej strony zdobywając łącznie 6 medali (4 złota i 2 srebra). Kwalifikacje do mistrzostw zdobyła dwójka naszych reprezentantów – Patrycja, zajmując drugą lokatę w kategorii senior do 55kg i Tomek – junior +89kg, kolejny raz zwyciężając swoją kategorię w doskonałym stylu (walka finałowa zakończyła się przed czasem na skutek decyzji sędziego).  Bez medalu, mimo dobrego startu, wrócił jedynie Krystian i o kwalifikację będzie musiał powalczyć za tydzień w Węgrowie, na strefie wschodniej.

W rywalizacji o IV Puchar Podbeskidzia znakomicie poradzili sobie nasi najmłodsi – Oskar, Maciek, Wojtek i Paulina. Na szyjach chłopców zawisły złote krążki. Prezentowana przez nich nienaganna technika, hart ducha, skuteczność i opanowanie wzbudzały podziw i uznanie w oczach sędziów oraz zgromadzonych na trybunach kibiców. Większość walk z naszym udziałem zakończyło się przed czasem, w skutek znacznej przewagi punktowej. Paulina zakończyła swoje zmagania na drugim stopniu podium.

Poniżej zdobycze medalowe naszych fighterów w Bielsku:

Serdecznie gratulujemy!!!

Możesz również polubić…