Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Opoczna Dariusza Kosno – 12.12.2020

12.12 na zakończenie sezonu wybraliśmy się do Opoczna by wziąć udział w silnie obsadzonym Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Opoczna Dariusza Kosno. Łącznie na opoczyńskim ringu rywalizowało ponad stu pięściarzy i pięściarek z całej Polski, a wśród nich piątka Ełkaesiaków. W turnieju boksowali Remigiusz Rachubiński (kadet -70kg) i Michał Szociński (senior -91kg). W walkach sparingowych mierzyli się: Marta Grzeszkiewicz, Patryk Sławiński oraz Michał Goliński.

Na początek poleciały sparingi. Cała nasza trójka pokazała się z bardzo dobrej strony, a Michał został nawet wybrany najlepszym uczestnikiem walk sparingowych.

Następnie przyszedł czas na turniej. Znakomicie wypadł Remek, który krzyżował rękawice z Nazarem Romaniukiem (MUKS Widzew). Po twardej i dość wyrównanej pierwszej rundzie, w drugim starciu nasz pięściarz podkręcił tempo i po dwukrotnym liczeniu rywala sędzia zakończył pojedynek przez RSC.

Sukcesu kolegi nie powtórzył Michał, który troszkę przysnął w pojedynku z Janem Laukiem (Shark Łódź), dał się czysto trafić i sędziujący ten pojedynek Grzegorz Skrzecz zastopował walkę. Nie tak miało być, ale taka jest niestety waga ciężka…

Serdecznie gratulujemy.

Możesz również polubić…