Srebro “Domara” w MP Kick-Light w Jarosławiu!

W dniach 10-12.03 w podkarpackim Jarosławiu rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu w formule Kick-Light.

Powołania do kadry, choroby i kontuzje sprawiły, że do odległego Jarosławia udaliśmy się w mocno okrojonym składzie. Barwy biało-czerwono-białe reprezentowali: Maciej Domarecki – master -74kg, Bartłomiej Sikorski – junior -57kg, oraz Igor Wagner – junior -84kg.

Nasz multimedalista “Domar” pokazał kolejny raz, że należy do ścisłej czołówki swojej kategorii. Tym razem wywalczył srebrny medal. Choć apetyty były większe wynik ten uznajemy za duży sukces, zważywszy na fakt, że od jesieni Maciek zmagał się z kontuzją kolana, która uniemożliwiła mu kopanie… I choć sam Maciej twierdzi , że czas kończyć karierę i odwiesić rękawice, my ciągle wierzymy, że to nie koniec i dorzuci jeszcze coś do swojej pokaźnej kolekcji!

Bez medali, za to z bagażem doświadczeń wrócili nasi juniorzy. Debiutujący w zawodach Igor okazał się słabszy od Bartłomieja Laska (Walhalla Mińsk Mazowiecki) i zakończył swoje zmagania na ćwierćfinale, zaś Bartek bardzo słabo polosował (aktualnego MP i jak się okazało również późniejszego zwycięzcę kategorii – Igora Bronowskiego z KSW Sokół Jarosław) i nie przebrnął eliminacji. Obaj zostawili serducho na macie i mimo niekorzystnych rezultatów jestem zadowolony z ich postawy.

W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z 74 klubów!

Serdecznie dziękujemy firmie HAPPY HOME Maciej Iracki – http://happyhomelodz.pl/ za sfinansowanie wyjazdu na mistrzostwa! To dla nas nieoceniona pomoc.

Wspierają nas także:

  • SOLUM FINANCE – https://finance.solum.pl/
  • EPL PROJEKT – https://eplproject.pl/
  • KINEMEDICA – https://kinemedica.pl/
  • CUKIERNIA BASSENDOWSKI – http://cukierniabassendowski.pl
  • miasto ŁÓDŹ

Serdecznie dziękujemy!!!

A już za tydzień Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Boksie! Trzymajcie kciuki!

Możesz również polubić…