Mistrzostwa Polski Młodzików w Boksie – Śrem 02-08.10.2023

W dniach 02- 08.10.2023 w Śremie odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w boksie.

W zawodach udział wzięło 261 zawodników i 87 zawodniczek ze 107 klubów reprezentujących 16 Okręgowych Związków Bokserskich.

Nasz klub reprezentowało trzech zawodników, w najliczniej i najmocniej obsadzonych kategoriach: Michał Magin – -48kg, Patryk Sławiński – 50kg, oraz Olivier Hojeński – 70kg. Mimo dzielnej postawy tym razem nie udało się niestety przywieźć medali do Łodzi.

Na eliminacjach zakończyli swój udział w mistrzostwach Patryk i Michał. Patryk nie sprostał Bartoszowi Niebudkowi, a Michał nie poradził sobie w potyczce z Fabianem Ulkowskim. Oba werdykty brzmiały 4:1 dla przeciwnika 🙁 Ciężko było nam przełknąć gorycz porażki.

Najbliżej podium był Olivier, który jak burza przebrnął eliminacje. W pierwszej walce wygrał na punkty z Mikołajem Lisem, w drugiej pokonał przez RSC w 1 starciu Jędrzeja Beckera. W walce o medal spotkał się z Kacprem Szewczakiem. W tym przypadku lepszy okazał się pięściarz z województwa pomorskiego. Do sukcesu zabrakło niewiele…

Niezmiennie dziękujemy za wsparcie:

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐Centrum Medyczne Kinemedica

⭐FINTECNIC – PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH / PCV

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐NZOZ ARES

⭐Kokakabana

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Cukiernia Bassendowski

⭐Miasto Łódź

Zachęcamy inne firmy i wszystkich zainteresowanych do wspierania naszego klubu i naszej uzdolnionej młodzieży w drodze do sportowych sukcesów.

Możesz również polubić…