Srebro i brąz MP Kadetów Light Contact – Bałtów 02-04.06.2023

Rozgrywane w dniach 02-04.06 w pięknej scenerii bałtowskiego JuraParku MP kadetów w formule Light Contact i Pointfighting przyciągnęły na start blisko 600 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Ełkaesiackie barwy reprezentowali: Weronika Śmigielska (kadetka starsza -55kg), Olivier Hojeński (kadet starszy -69kg), Alan Głyda (kadet starszy -57kg), Patryk Sławiński i Michał Magin (kadeci starsi -47kg), oraz Adam Gała (kadet starszy -42kg).

Nasi kickbokserzy startowali w formule Light Contact.

Do Łodzi wracamy z dwoma medalami i workiem doświadczenia 🥊

🥈 Olivier Hojeński (kadet starszy -69kg) po trzech znakomitych walkach – w ćwierćfinale przed czasem pokonał Rafała Spodara (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki), w półfinale nie dał szans Maksymilianowi Piechnikowi (Klub Sportowy Mistral Wojkowice), zaś w finale wskutek niezrozumiałych ostrzeżeń uległ Bartoszowi Szwejkowi (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA). Wygrałeś ten finał i dla nas jesteś MISTRZEM!

🥉 Weronika Śmigielska (kadetka starsza -55kg) po trzech walkach. W drodze po medal zwyciężyła w znakomitym stylu reprezentantki Beskidu Dragon Bielsko-Biała – Julię Horodecką i Polonii Leszno – Maję Sowę. W półfinale wyszły turniejowe trudy i lepsza okazała się Wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra).

Alan Głyda po efektownym zwycięstwie w eliminacjach nad Szymonem Sobocińskim (Gladius Ostróda), w walce o medal przegrywa przez wskazanie 1:2 z Kacprem Jasińskim (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów) 😈 Ocenę pozostawię dla siebie 🫣

Bez medali wracają: Michał Magin, Adam Gała i Patryk Sławiński. Każdy walczył do końca i zostawił serducho na macie a to najważniejsze!

Bez względu na wyniki jestem z Was wszystkich bardzo dumny!

Wielkie podziękowania dla Grzegorz Wrzesień i jego Ekipy za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy. Klasa światowa 👏👏👏

Gorące podziękowania kierujemy do osób, które wspierają naszą pasję.

⭐Happy Home Maciej Iracki

⭐FINTECNIC www.fintecnic.pl

⭐QUALITY LOG Piotr Woliński

⭐Centrum Medyczne Kinemedica

⭐Biuro Rachunkowe Solum Finanse

⭐NZOZ ARES

⭐EPL Projekt Paweł Lewandowski

⭐Cukiernia Bassendowski

⭐Miasto Łódź

I na koniec podziękowania dla najlepszej Ekipy Ever – ŁKS FAMILY. To kolejny mega wyjazd w Waszym towarzystwie, a już niejedną książkę można byłoby napisać o tych wyprawach 😁.

Dziękuję 🙏

Możesz również polubić…